مجموعه تولیدی تحقیقاتی آناناس با تکیه بر دانش ذاتی و علمی موسسان خود و در راستای توسعه فرهنگ استفاده از غذای سالم در کشور قدم در عرصه تولید و بسته بندی محصولات غذایی کاملا ارگانیک و سالم برای هموطنان عزیز نموده است و برای این مهم تیمی پویا و خلاق متشکل از جوانان تحصیل کرده در این زمینه را برای تهیه بهترین و با کیفیت ترین محصولات روانه سراسر میهن عزیزمان ایران نموده است .

شرکت در برترین دوره های آموزشی در عرصه جهانی و همگام بودن با فناوری روز ما را بر آن داشته تا با محور سلامتی محصولاتی با بهترین کیفیت و در خور شآن هموطنان عزیزمان تولید و ارائه نماییم . همچنین با تکیه بر عنصر خلاقیت مزه های ترکیبی را در قالب پکیج های فانتزی جهت استفاده در جشن ها بصورت سنتی و مدرن برای مشتریان گرامی مهیا نموده ایم .

 

کنترل کیفیت و نظارت بر سلامتی محصولات مجموعه آناناس از زمان خرید محصولات آغاز میگردد و با سختگیری و دقت نظر فراوان تا زمان بسته بندی ادامه دارد . این مهم توسط سرکار خانم زهرا قربانی کارشناس مواد غذایی و سرکار خانم عارفه شهبازی دارای کارت بهداشت و سلامت از سازمان غذا و دارو صورت می پذیرد .

تیم تحقیق و توسعه آناناس در تلاش است همواره با جستجو در تمامی اقلیم های سرزمینمان محصولاتی مناسب سلیقه همه هم میهنان عزیزمان فراهم آورد . با یاری خداوند متعال در امتحان اعتماد شما سربلند خواهیم شد .

logo - درباره فروشگاه اینترنتی آناناس